Meine Base koupelnová sůl 3000 g

Konzistence
soli
3000 g

• , zakoupeno v Sunfood VM

• Když jsem tuto koupel zkusil poprvé, vzbudil jsem se ráno odpočinutý a plný energie, snad jak jsem to znal z mých mladých let. Podařilo se mi s pomocí těchto koupelí získat opět vitalitu a myslím, že je to v dnešní době snad nutnost pro každého, kdo se chce udržet vitální i v dnešní době.
    • Sůl je v plastovém obalu, který je na jedno použití. Uvítal bych raději, nějaký obal, který je šetrnější i k životními prostředí.
  • , zakoupeno v Depilujeme.cz

• Výborná, nedám dopustit na koupele pro miminko. Sůl nám pomohla zbavit se veškerých kožních problémů i opruzenin, na které nezabíral ani ymazol.
    • Problémy byly pryč byhěm 2-3 dnů. Pomocí ymazolu jsem je léčila přes týden.

Problémy byly pryč byhěm 2-3 dnů. Pomocí ymazolu jsem je léčila přes týden.
    Velké balení soli jsem užívala cca 3/4 roku. Mohu doporučit všem maminkám pro miminka, ale také všem, kteří mají problém se zakyselením organismu.

Konzistence
soli
3000 g

Meine Base koupelová sůl 3000 g

Peelingová sůl proti zarůstání chloupků. Doporučujeme touto zásadito-minerální solí jemně masírovat navlhčenou pokožku, pomůže Vám proti zarůstání chloupků (zejména v tříslech). Pokožka se přírodní cestou vyčistí a samopromastí.

Bez konzervačních látek, barviv a aromatických látek.

Navíc obsahuje: jemné částečky z osmi drahokamů:achat, karneol, citrin, chrysopras, onyx, horský křišťál, safír a chalcedon.

• , zakoupeno v Sunfood VM

• , zakoupeno v Depilujeme.cz

• Problémy byly pryč byhěm 2-3 dnů. Pomocí ymazolu jsem je léčila přes týden.

Problémy byly pryč byhěm 2-3 dnů. Pomocí ymazolu jsem je léčila přes týden.