P. Jentschura MeineBase zásadito-minerální koupelová sůl 2750 g

TOP 17 v kategorii Přípravky do koupele

P. Jentschura MeineBase zásadito-minerální koupelová sůl 2750 g

Ta nejlepší tělová péče je z přírody Zásaditá tělová péče s optimální hodnotou pH koupelové vody pH 8,5. MeineBase® je vhodná k celotělovým a sedacím koupelím, ke sprchování...
1 365 Kč

Určení
unisex
3000 g

• , zakoupeno v Regenerujte.cz

Dnes Jetschurovu sůl Meine Base používá celá rodina – inhalace, koupele, kloktání. Velký preventivní pomocník s udržením zdraví – odkyselením. Ale ještě se použití dá stále rozšiřovat – zábaly na noc zkusím teď na bolavý vaz v koleni.

• , zakoupeno v Regenerujte.cz

Skvělá sůl. Po použito mám pocit, že že mě vytáhla všechno špatné.

Na doporučení, zatím jsem sůl použil 2x

Konzistence
soli
Určení
unisex
3000 g

Ta nejlepší tělová péče je z přírody
Zásaditá tělová péče s optimální hodnotou pH koupelové vody pH 8,5. MeineBase®  je vhodná  k celotělovým a sedacím koupelím, ke sprchování a také ke koupelím nohou a rukou.

Osvědčená při mnohostranných zásaditých použitích:
- celotělové koupele a koupele chodidel
- osvěžující solný peeling a masáže
- zábaly
- ústní a nosní výplachy
- péče o zuby

Výhody MeineBase
- přírodní vyčištění
- příjemné samopromaštění pokožky
- mnohostranné využití
- dělá pokožku hebkou, jako právě namazanou krémem
- bez konzervačních látek
- bez barviv a aromatických látek

Dávkování MeineBase
75 g = 1 – 2 celotělové koupele nebo 10 koupelí chodidel
750 g = 15 celotělových koupelí nebo 100 koupelí chodidel
1500 g = 30 celotělových koupelí nebo 200 koupelí chodidel
2750 g = 55 celotělových koupeli a 355 koupelí chodidel

Přírodní síla osmi drahokamů:
Příprava
Doporučujeme teplotu vody cca 36-37°C. Doba koupání by měla být nejméně 30 minut, ideální je délka 45-60 minut. Na koupel celého těla potřebujeme 3 polévkové lžíce soli, na sedací koupel je třeba 1 vrchovatá lžíce. Na koupele chodidel, obklady a výplachy je vždy třeba 1 vrchovatá čajová lžička koupelové soli.

Aplikace
Ke speciálnímu použití patří BasischeStrümpfe – zásadité punčochy a také rukávy, návleky, košile, kalhoty a obklady. MeineBase lze použít také k masážím, zubní hygieně a výplachům. Tato sůl je také velmi vhodná k intimní hygieně a pro přípravu klystýru. Zásaditý peeling obličeje a péče o dětskou pokožku zakončuje toto široké spektrum použití MeineBase.

Dermatest
Antioxidační a antiradikálová schopnost produktu MeineBase byla oceněna z dermatologického hlediska jako „dobrá“. Příslušné vědecké testy v laboratoři potvrdily, že produkt má „dobré vlastnosti vzhledem k funkci ochrany buněk.“

Příklady aplikace
Zásaditá koupel celého těla
Dopřejte si blahodárnou zásadito – minerální koupel při teplotě vody asi 36-38°C. Uvolňuje tělo, ducha a mysl po stresujícím a náročném dni.

Zvláště příjemné je pravidelné kartáčování těla směrem ke konečkům prstů na rukou a nohou, k podpaží a k tříslům.

Dopřejte si v naší hektické době čas sami pro sebe. Koupejte se stále častěji a déle, než jste byli dosud zvyklí. Vy a váš organismus se v koupeli zregenerujete a vaše pleť vám bude děkovat.

Zásaditá-minerální koupel chodidel
Dopřejte vašim chodidlům blahodárnou, uvolňující zásaditou koupel.

Koupele provádějte 2-3 krát týdně při teplotě 38-41°C. Optimálně koupejte chodidla 15-60 minut během dne v práci za psacím stolem, při čtení nebo televizi, po práci v zahradě nebo před spaním.

Zásadito-minerální masáže pokožky
Zásadito-minerální masáž je zvláště intenzívní forma péče o tělo. Nejen, že se budete po masáži s MeineBase velmi dobře cítit, ale zažijete i jemný a žádaný peelingový efekt. Odstraníte odumřelé části pokožky a budete zásaditě očištěni!

Navlhčenýma rukama s troškou koupelnové soli MeineBase masírujeme vlhké nohy, kolena, ramena či záda tak dlouho, až se solné krystaly rozpustí. Pokožku udržujte stále vlhkou, event. přidejte trochu masážního oleje.

Zásadito-minerální kojenecká a dětská péče
Zásaditá dětská koupel

Tato koupel se stará o příjemné a šetrné čištění jemné dětské pokožky a nepálí v očích. Pokožka se neodmastí. Doporučuje se také pro citlivou pokožku. Především večer je koupel vhodná jako pomocník při uspávání kojenců a malých dětí.

Zásaditá péče o obličej a okolí plenek
1 špetku MeineBase rozpustíme v hrneku teplé vody (36°-38°C). Roztok naneseme měkkou plenou a necháme zaschnout.

Zásaditá parní lázeň
Zažijte sametově hebkou pleť po zásadité parní lázni. Během ní si třete velké plochy těla intenzivně pastou ze soli a medu. Pastu si natírejte směrem od středu těla ke konečkům prstů.

Po lázni se osprchujte teplou vodou a odstraňte pastu.

Optimální parní lázeň:
Před lázní
- 2 hodiny před vypít 1-2 šálky 7x7 KräuterTee (bylinného čaje)
- 1-2 hodiny před 2-3 lžičky WurzelKraft
- ½  hodiny před vypít půl litru neperlivé vody

V lázni
- 10 minut se potit
- poté naneseme pastu ze soli a medu
- 10-15 minut pocení
- následně odstraníme pastu ve sprše

MeineBase jako deodorant
Vyzkoušejte účinky přírodního deodorantu. Rozpusťte cca půl čajové lžičky MeineBase v troše vlažné vody. Naneste tento roztok na mýdlem umyté a vysušené podpaží, a nechte přirozeně uschnout. Je to skvělé osvěžení po ránu a vydrží po celý den.

Zásadito-minerální výplachy
Dopřejte zásaditou tělovou péči také Vašim sliznicím. Jsou to obzvláště citlivé partie, ale také obzvláště efektivní vylučovací orgány.

Zásadité výplachy úst a nosu
Pro výplachy úst a nosu rozpustíme 1 čajovou lžičku MeineBase v 1 litru teplé vody. Pro vyplachování nosu doporučujeme použít P.Jentschura nosní vyplachovač. Na množství vody v nádobce použijte špetku soli MeineBase.

Zásaditá očista zubů
Lehce posypeme vlhký kartáček solí MeineBase a vyčistíme si zuby jako obvykle.

Zásadité inhalace
V cca 1,5-2 l rozpustíme jednu čajovou lžičku MeineBase. Inhalujeme dle potřeby 2x až 3x denně vždy 2-3 minuty.

Tradice
Již v době starých Egypťanů a v antickém Řecku a Římě byla tělová péče zásaditá. V těchto dobách se k ošetření těla používala jedlá soda, mléko a zásadité mýdlo. Také se jako zásaditá péče používaly Omas tvarohové obklady. Dříve byla dokonce veškerá péče o seniory prováděna s tekutým mýdlem s hodnotou pH převyšující 9,0. Ve starších dobách japonské a mexické kultury se dokonce tradicí staly koupele trvající několik hodin, které jsou zde ještě dnes praktikovány pro blaho těla a mysli. V osvědčené tradici zásadité tělové péče stojí koncentrovaná sůl do koupele MeineBase s hodnotou pH 8,0 - 8,5 podle počáteční hodnoty pH a tvrdosti tekoucí vody.

Zůstaňte věrní zásadité péči - tradici staré 10 000 let!

MeineBase ovlivňuje blahodárné čištění a samopromašťování pleti a daruje jí dokonalou hebkost. Obsahuje obzvláště hodnotné a velmi jemně pomleté drahé kameny achát, karneol, citrín, chrysopras, chalcedon, safír, křišťál a onyx. MeineBase solný koncentrát je nesmírně úsporný při použití. Během koupelí se v pravidelných desetiminutových intervalech masírujte kartáčem. Tím dochází k podpoře prokrvení a povzbuzení. Teplé zásadité koupele jsoublahodárné pro tělo a mysl v chladných ročních obdobích. Osvěžující zásadité koupele celého těla nebo chodidel aktivují a regenerují naše tělo v teplých měsících.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Regenerujte.cz

Skvělá sůl. Po použito mám pocit, že že mě vytáhla všechno špatné.

Na doporučení, zatím jsem sůl použil 2x

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• mám již s výrobkem zkušenost
  • , zakoupeno v Regenerujte.cz

Jiz jsem v minulosti pouzivala.velmi doporucuji,da se pouzit i pro deti. Pokozka je hladka a jemne jakoby poolejovana

• , zakoupeno v Regenerujte.cz

Člověk se po koupeli cítí mnohem lépe a dobře spí.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• splňuje to co jsem očekával
  • , zakoupeno v Fyto-kosmetika.cz

• Žádný účinky a klady nepocituji
    • Svědej mě po koupeli druhý den koule a hýždě asi 5 dní

Nic moc produkt pro mě, spíš komplikace než nějaké benefity mi to přineslo ,přesto že se meju a sprchují každý den ráno a večer tak mě následující den po koupeli svěděly koule a pak i hýždě 5 dní. A z hýždí jsem tu sůl musel seškrábat. za mě sice koupel super na 45 min aspoň mám čas číst knížku, ale podruhé se mi už nechce dávat koupel s výhledem takovýchto problémů.

• , zakoupeno v Fyto-kosmetika.cz

• tento produkt- zásadito-minerální sůl je bez zápachu a je vhodná jak pro dospělé, děti, tak novorozence - je mezi všemi naprostá špička :) velice mi pomáhá po porodu navrátit sílu a energii, je vhodný na namožené, unavené tělo, spolu s koupelnovým kartáčem mi pomáhá obnovit lymfatický systém a tím se tělo vyrovnává s otoky těla. Koupel nohou je nyní můj každodenní rituál :) produkt je mnou vyzkoušený a doporučuji ho své rodině a přátelům :) přidáváme špetku i do vaničky našemu novorozenci, aby se mu lépe promašťovala pokožka.
  • , zakoupeno v Regenerujte.cz

• Jen lituji toho, že jsem nevěděla dříve o tomto zázraku, jsem nadšená a raduji se z toho jak se dobře cítím po koupání.