Palacio konopná sůl do koupele 1200 ml

Bylinná sůl do koupele s konopným olejem. Výjimečné složení koupelové soli s konopným olejem dodává tělu látky potřebné k očištění a regeneraci pokožky. Pobyt v této lázni...
Garantovaný nákup z ZUZI.cz

ok

• , zakoupeno v Canatura | Konopí pro zdraví

• voňavé
  • , zakoupeno v HyperVyprodej.cz

Zatím jsem použila pouze jednou a jsem spokojená. Příjemná úleva nohou po koupeli, moc příjemná vůně.

Konzistence
soli
Objem
1200 ml
1200 g
CBD

Bylinná sůl do koupele s konopným olejem.

Výjimečné složení koupelové soli s konopným olejem dodává tělu látky potřebné k očištění a regeneraci pokožky. Pobyt v této lázni napomáhá odplavovat únavu a stres. Regenerační bylinná lázeň přispívá k uvolnění svalstva po fyzické námaze a odstraňuje pocit těžkých a unavených nohou. Přináší úlevu při únavě pohybového aparátu.

• Konopný olej (Cannabis Sativa Seed Oil) je rostlinný olej získávaný lisováním semen rostlin rodu konopí (Cannabis). Semena obsahují olej bohatý na vitamin A,D,E a minerály. Obsahuje nenasycené mastné kyseliny Omega6 a Omega3 v poměrném zastoupení 3:1, přibližně stejné je zastoupení v lidském těle.
  • Použití: Pro regeneraci a relaxaci organizmu přidejte do teplé lázně cca 5-7 lžic soli.

Sůl můžete také použít do menší nádoby na změkčení chodidel a pat.

Obsah: 900 g + 300 g zdarma

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Zdravy-Nakup.cz

ok

• , zakoupeno v Canatura | Konopí pro zdraví

• voňavé
  • , zakoupeno v HyperVyprodej.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v HyperVyprodej.cz

ulevuje od bolesti a unavy

• , zakoupeno v HyperVyprodej.cz

• Kvalitní sůl do koupele. Znám ji několik let. pouze jsem kupoval jinde a dráž.
    • Nic.

Viz první odpověď. NECHÁPU, PROČ BYCH SE TU MĚL ZDARMA A BEZ NÁROKU NA JAKÝKOLI HONORÁŘ DETAILNĚJI ROZEPISOVAT??????????????????

• , zakoupeno v Svíčkovo.CZ

velice dobré na svalové a kloubní problémy - krásná úleva

• , zakoupeno v Svíčkovo.CZ

• Léčí moje kožní problémy.

jsem spoékojen.

• , zakoupeno v e-byliny

příjemná koupel

• , zakoupeno v Svíčkovo.CZ

• Dobrá věc pro doléčení kožních problémů.

Chtěl jsem vyskoušet jiný typ léčby.

• , zakoupeno v Babiccin obchod

• Sůl je skvělá na relaxaci,nervy a dobrý spánek.
    • Skvěle prokrví tělní oběh
    • Pomáhá zlepšit bolest hlavy (mě i dceři pomohla)
    • Sůl lze dát i do horké vody nad 38 stupňů

Sůl jsem již vyzkoušela předtím než jsem ji objednala zde. A velmi mě přesvědčil o účinnosti. Používá ho i má 13letá dcera a pomáhá jí dobře se vyspat a soustředit se na učení. Dokonce jí přestala tak často bolet hlava (hodně na bolesti trpěla)
    Mohu jen doporučit.