Saloos koupelový olej Ylang Ylang 125 ml

Saloos Ylang-Ylang - koupelový olej 125 ml. Koupelový olej Ylang-Ylang regeneruje a zvláčňuje pokožku...
Garantovaný nákup z Bombastus.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 5 473 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč61 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta149 Kč92 % • 555 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta109 Kč98 % • 3 409 recenzíDalší informace
Info v obchodu79 Kč84 % • 206 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 2 242 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 302 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta45 Kč93 % • 831 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 15 972 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta55 Kč95 % • 9 930 recenzíDalší informace
Info v obchodu59 Kč100 % • 90 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč100 % • 387 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč100 % • 2 064 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč100 % • 250 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč90 % • 148 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta39 Kč98 % • 534 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč31 neověřených recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta79 Kč95 % • 14 135 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč100 % • 1 118 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

• , zakoupeno v e-kondomy.cz

• nevýhodná kopě

omyl v nákupu

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Můj léta nejoblíbenější koupelový olej. Všechny pěny i oleje, ať se píše že olejové a výživné, jsou pro mne moc vysušující. Jedině tento olej pořádně nasytí mou suchou pokožku a navíc příjemně a výrazně voní, tak jak to mám ráda. Mně osobně vyhovuje naprosto ideálně.
    • Nezjistila jsem.

Vše uvedeno už v pro - můj nejoblíbenější koupelový olej,
    dokonale mi vyhovující vyživením pokožky a výraznou vůní. Jedině on mi pokožku nevysušuje.
    Doporučuji často.

125 ml
Určení
pro ženy
160 g

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • 1 varianta109 Kč98 % • 3 409 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 2 242 recenzíDalší informace