Seacare přírodní minerální koupelová sůl z Mrtvého moře 1 kg

• pozitivní vliv na dýchací systém
    • pozitivní vliv na pokožku celého těla
    • příjemný pocit relaxace a uvolnění
  • , zakoupeno v 4home.cz

• Léčebná sůl pro babičku, pomáhá.
    • źádná

• antibakteriální účinek
    • ideální peeling na záda (proti pupínkům), kam si člověk nedosáhne
    • pokožka je po něm mírně sušší ale je jemná a viditelně očištěná
    • Dobrá cena na internetu
    • Přírodní produkt

Vybrala jsem si tuto sůl, protože jsem četla, že je dobrá na pupínky na zádech a v dekoltu, jinou značku jsem nenašla, ale přijde mi OK. Používám jí jen jednou týdně, ale vidím dobrý účinek a je to opravdu pohodlné. Prostě se do toho pomořím a nemusím nikomu říkat, ať mi něco namaže na záda :) Jiné produkty jsem ohledně tohoto problému nezkoušela a asi u tohotu výrobku i zůstanu. Cena 1kg je dobrá a připoužívání půl sáčku na 1 vanu týdně to vydrží aspoň dva měsíce. Pokožka je po použití zbavená odumřelých buněk a nečistot. Trochu vysušuje (stejně jako voda v moři), takže je lepší se po koupeli hned namazat. Celkově spokojenost.

Konzistence
soli
Určení
unisex
1210 g
CBD

Minerální koupelová sůl z Mrtvého moře s vysokou koncentrací minerálů a stopových prvků působí blahodárně na celé tělo. Čistí a regeneruje pokožku. Jemné krystalky soli přináší úlevu svalům a kloubům, uvolňují bolest a napětí způsobené námahou a dodají pokožce hebkost a zdravou svěžest. Díky složení minerálů má tato sůl vynikající výsledky při léčbě lupénky, různých druhů ekzémů a dalších kožních nemocí.

• přívětivá cena
    • pozitivní vliv na dýchací systém
    • pozitivní vliv na pokožku celého těla
    • příjemný pocit relaxace a uvolnění
  • , zakoupeno v 4home.cz

• Léčebná sůl pro babičku, pomáhá.
    • źádná

• antibakteriální účinek
    • ideální peeling na záda (proti pupínkům), kam si člověk nedosáhne
    • pokožka je po něm mírně sušší ale je jemná a viditelně očištěná
    • Dobrá cena na internetu
    • Přírodní produkt

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• , zakoupeno v EUCLékárna.cz

Velice příjemná sůl do koupele

• Dobrá cena a pomáhá.
    • Málo kde k sehnání.

Dobrá cena a pomáhá.

• , zakoupeno v Býtfit.cz

• dobrá cena, výborná kvalita soli

dobrá cena za množství